بخاری گرمایشی

هیتر


[caption id="" align="aligncenter" width="1920"]هیتر گلخانه هیتر گلخانه[/caption]

 

هر آنچیزی که بتواند تولید گرما نماید هیتر نام دارد. هیتر به انگلیسی Heater میباشد که انواع مختلفی دارد و در این سایت به معرفی انواع آنها پرداخته ایم. شما نیز اگر نیاز به یک سیستم گرمایش مخصوص گلخانه یا مرغداری و یا حتی سالن های پرورش قارچ و سالن های کارگاهی دارید پیشنهاد میکنیم قبل از هر چیز با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰ در ارتباط باشید تا مشاوره ای رایگان در مورد انواع سیستم های گرمایشی و نحوه کارکرد آنها اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهد. وب سایت هیترجت همیشه سعی بر این داشته تا بتواند بهترین ها را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.وب سایت هیتر جت


وب سایت هیتر جت ارائه دهنده انواع هیتر گلخانه و بخاری گلخانه برای تجهیز و تامین گرمایش سالن های گلخانه ای میباشد ، سیستم های گرمایشی گلخانه با نام تجاری آرارات و سوپر آرارات توسط گروه صنعتی اسکندری تولید میگردد. این گرماساز ها مخصوص استفاده در گلخانه ها طراحی شده اند چراکه راندمانی معادل ۸۵ تا ۹۵ درصدی بسته به شرایط دارند و با فن های دمنده نصب شده بر روی این کوره های هوی گرم میتوانند حجم هوادهی بالایی را به صورت آتش درون داشته باشند. بخاری های آتش درون این توانایی را دارند که بدون هیچ گونه دود و مواد آلاینده ای سالن را به راحتی گرم نمایند.

سیستم های گرمایش مرغداری نیز از دیگر تولیدات این کارخانه میباشد که مخصوص سالن های پرورش طیور طراحی و تولید شده اند ، گرماسازهای مرغداری به صورت موشکی بوده و قابلیت تولید گرما با راندمان ۱۰۰ درصد را دارا میباشد یعنی تمامی سوخت به صورت ۱۰۰% بدون اتلاف حتی یک درصد از انرژی تبدیل به گرما میشود. شما میتوانید با مراجعه به بخش گرماساز گلخانه و بخش کوره هوای گرم مرغداری بر روی سایت به راحتی تمامی گرماسازهای مربوطه را مشاهده فرمایید و در صورت نیاز آنها را خریداری نمایید. همچنین شما میتوانید قبل از خرید هر گونه بخاری برای گلخانه و مرغداری خود از مشاوره رایگان گروه صنعتی اسکندری نیز بهره ببرید ، برای اینکار فقط کافی است تا با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰ در ارتباط باشید.

http://www.heaterjet.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *